PUKLA PETARDA

City napunio mrežu Blackburna do vrha

15.01.2014 u 23:23

Nogometaši Manchester Cityja nisu imali nikakvih problema u ponovljenoj utakmici 3. kola FA Cupa protiv drugoligaša Blackburna...

Na Etihadu su slavili s 5-0 i tako nastavili sa super uvjerljivim igrama pred domaćom publikom koje demonstriraju cijele sezone. Bila im je ovo 15. pobjeda u 16 ovosezonskih susreta, a jedini ih je uspio pobijediti minhenski Bayern. Podsjećamo, prva utakmica ovih sastava na Ewood Parku završila je 1-1.

Dvostruki strijelci za 'građane' bili su Alvaro Negredo i Edin Džeko, a jedan je gol zabio povratnik nakon ozljede Sergio Agüero koji je u 72. minuti zamijenio upravo španjolskog napadača i kojem je to bio prvi nastup od 14. prosinca kada je ozlijedio list.

Golijada je započela golom Negreda u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a Agüero se upisao među strijelce tek 49 sekundi po ulasku u igru. Zabio je argentinski napadač ljevicom iz okreta s nekih desetak metara nakon Džekine asistencije.

U 4. kolu Manchester City dočekuje drugoligaša Watford.