Premier liga

Chelseaju londonski derbi; Kovačić i društvo lako pobijedili Tottenham

  • Autor: S.K. / Hina
  • Zadnja izmjena 22.02.2020 16:07
  • Objavljeno 22.02.2020 u 16:07
tportal

Izvor: Profimedia / Autor: Ian KINGTON / AFP / Profimedia

U dvoboju 27. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je na svom Stamford Bridgeu svladao izravnog suparnika za četvrto mjesto na ljestvici Tottenham Hotspur s 2:1 (1:0).

U dvoboju 27. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je na svom Stamford Bridgeu svladao izravnog suparnika za četvrto mjesto na ljestvici Tottenham Hotspur s 2:1 (1:0).

Chelsea je poveo 2:0 golovima Girouda (15) i Marcosa Alonsa (48), da bi na konačnih 2:1 nesretnim autogolom smanjio Rudiger (89-ag) u samoj završnici dvoboja.

Hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić odigrao je čitav susret za četvrti Chelsea koji sada ima 44 boda, četiri više od petog Tottenhama.

Na vrhu je Liverpool sa 76 bodova, drugi Manchester City ima 54, a treći Leicester City 50.

  • +5
  • +2

Premier liga, Chelsea - Tottenham

Izvor: Profimedia / Autor: Ian KINGTON / AFP / Profimedia

Engleska 1. liga

Chelsea-Tottenham2:1
Sheffield United-Brighton16:00
Southampton-Aston Villa16:00
Burnley-Bournemouth16:00
Crystal Palace-Newcastle United16:00
Leicester-Manchester City18:30
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Liverpool26251076
2.Manchester City26173654
3.Leicester26155650
4.Chelsea27135944
5.Tottenham27117940
6.Sheffield United26109739
7.Manchester United26108838
8.Wolverhampton26812636
9.Everton261061036
10.Arsenal26713634
11.Burnley261041234
12.Southampton26941331
13.Newcastle United26871131
14.Crystal Palace26791030
15.Brighton26691127
16.Bournemouth26751426
17.Aston Villa26741525
18.West Ham26661424
19.Watford26591224
20.Norwich26461618

Sljedeće utakmice

23.2.Manchester United-Watford
23.2.Wolverhampton-Norwich
23.2.Arsenal-Everton
24.2.Liverpool-West Ham
28.2.Norwich-Leicester
29.2.Brighton-Crystal Palace
29.2.Bournemouth-Chelsea
29.2.Newcastle United-Burnley
29.2.West Ham-Southampton
29.2.Watford-Liverpool

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!