škotska liga
Celtic nije mogao ljepše završiti sezonu; svoje je navijače počastio sa šest golova u suparničkoj mreži

Izvor: Profimedia / Autor: Jeff Holmes / Shutterstock Editorial / Profimedia
Celtic je naslov osigurao još u srijedu pa je dvoboj s Motherwellom bio slavljeničkog karaktera, a u njemu zbog ozljede nažalost nije mogao sudjelovati i hrvatski reprezentativac Josip Juranović.
Celtic je sezonu okončao sa 93 boda, četiri više od drugog Rangersa koji je u posljednjem kolu kao gost svladao Hearts sa 3:1 (2:1).
Borna Barišić nije konkurirao za nastup u momčadi Rangersa za koju ova sezona još nije gotova.
U sljedećih tjedan dana sastav s Ibroxa, koji ove godine obilježava 150 godina od osnutka, ima priliku osvojiti čak dva trofeja, u srijedu će u finalu Europske lige u Sevilli igrati protiv Eintrachta iz Frankfurta, dok će sljedeće subote na Hampden Parku u Glasgowu igrati finale Škotskog kupa protiv Heartsa.


ASUS 15 X515EA-BQ311T
Uštedi 580 knCore i3 1115G4, 8GB, SSD 256GB, Intel grafika, 15.6" LED FHD, Windows 10 operativni sustav.
KUPI SADA

HP deskjet 2721e
TOP!6 mjeseci besplatnog printanja uz Instant Ink i HP+. Wi-Fi, Bluetooth, 1200 dpi.
KUPI SADA

ASUS Zenbook UX425EA-WB503T
Uštedi 930 knCore i5 1135G7, 8GB, 512GB SSD, Intel grafika, 14" IPS FHD, Windows 10 operativni sustav.
KUPI SADA

KINGSTON memorija
TOP!SSD 500 GB i SSD vanjski 1000 GB.
KUPI SADA

iPad 9th
Uštedi 220 kn10.2" Apple iPad 9. generacije, Wi-Fi, 64GB.
KUPI SADA

XIAOMI smartphone
TOP!Vrhunskih performansi i kvaliete.
KUPI SADA