PREKINUT NIZ POBJEDA

Brozović neslavno pocrvenio, Inter teško stradao nakon dugo vremena

11.11.2018 u 14:39

Nogometaši Intera u 12. kolu talijanske Serie A izgubili su na gostovanju u Bergamu kod Atalante rezultatom 4:1 i tako prekinuli niz od čak sedam uzastopnih pobjeda u talijanskom prvenstvu...

Inter je nakon puna dva mjeseca ponovo posrnuo. Momčad Luciana Spalletija poražena je na teškom gostovanju kod Atalante i tako dala priliku Juventusu da poveća svoju prednost ispred 'nerrazzura' na vrhu ljestvice.

• +2
Serie A, Inter - Genoa Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Uoči susreta u Italiji se pisalo o Perišićevom postu od dva mjeseca bez pogotka, a Spalletti je rješenje tražio u guranju Hrvata dublje u ofenzivu, no ovaj put nije upalilo.

Atalanta je povela golom Hateboera već u 8. minuti, a iako je Icardi iz penala izjednačio u 47. minuti, Mancini, Djimsiti i Gomez u završnici susreta postavili su konačnih 4:1.

Marcelo Brozović u posljednjim minutama zaradio je drugi žuti pa je isključen. Ivan Perišić također je igrao cijeli susret i imao je nekoliko izglednih prilika, ali nije zabio.

Mario Pašalić za pobjedničku je momčad igrao od 71. minute.

Atalanta je ovom pobjedom skočila u gornji dom ljestvice, a Inter je treći, s tri boda zaostatka za Napolijem i šest za Juventusom. Serija od sedam pobjeda u nizu ovime je završila...

Serie A, 12. kolo:

Atalanta – Inter 4:1 (Hateboer 8, Mancini 62, Djimsiti 88, Gomez 90 / Icardi 47)