Liga nacija

Brekalo otkrio kako je Hrvatska izgubila od Francuske i istaknuo jednu jako pozitivnu stvar koja može razveseliti sve navijače

08.09.2020 u 23:28

Nakon novog, drugog uzastopnog poraza Hrvatske u novoj sezoni ovog natjecanja, pred kamere Nove TV je stao Josip Brekalo

Hrvatska je u drugom kolu Lige nacija izgubila 4:2 od Francuske. Nakon novog, drugog uzastopnog poraza Hrvatske u novoj sezoni ovog natjecanja, pred kamere Nove TV je stao Josip Brekalo i osvrnuo se na novi neuspjeh 'Vatrenih'.

'Nažalost, bili smo bolja momčad i 40 minuta igrali savršen nogomet. Imali smo 1:0 i igrali odlično, ali onda je uslijedio mali pad koncentracije i primili smo dva jeftina gola. U drugo poluvrijeme smo ušli s istom željom i borbenošću kao i u prvom, uspjeli smo izjednačiti, ali onda smo ponovno primili dva jeftina gola', rekao je strijelac drugog gola Hrvatske Josip Brekalo pa dodao:

'Mislim da navijači ipak mogu biti zadovoljni jer smo pokazali da se možemo vratiti nakon poraza protiv Portugala. Znali smo da smo bolja ekipa i htjeli smo se vratiti pobjedom, ali eto, pad koncentracije i glupi golovi su im donijeli pobjedu. Važno je da smo pokazali da se možemo vratiti nakon poraza.'

Slijede dvije domaće utakmice.

'Imali smo do sada najteži raspored. Igrali smo u gostima protiv aktualnog prvaka Lige nacija Portugala, pa onda i protiv svjetskih prvaka Francuza. Sada igramo dvije utakmice doma i želimo ih pobijediti. Najvažnije je da ostanemo u toj prvoj skupini Lige nacija, a napravit ćemo sve da tako i bude', zaključio je Brekalo.