nba liga

Bojan Bogdanović još se prilagođava svojoj novoj momčadi, Luka Šamanić dobio 'mrvice' u dresu Bostona

08.10.2022 u 09:16

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je u 107:101 porazu svojih Detroit Pistonsa na gostovanju kod New Orleans Pelicansa u predsezonskoj NBA utakmici odigrao 25 minuta te za to vrijeme ubacio osam koševa (šut za dva 1-1, trica 2-8) uz četiri skoka

Bio je ovo drugi nastup Pistonsa u predsezoni i drgi poraz, prije tri dana su izgubili od New York Knicksa.

Za razliku od utakmice protiv Knicksa, kada je započeo utakmicu u petorci, Bojan Bogdanović je protiv Pelicansa ušao u igru s klupe.

Sadiq Bey je s 23 koša bio najefikasniji kod Pistonsa, dok je Jose Alvarado s 28 koševa predvodio Pelicanse.

Priliku u dresu Boston Celticsa dobio je Luka Šamanić, on je u 112:103 pobjedi protiv Charlotte Hornetsa u Greensborou igrao nešto više od četiri minute, a za to je vrijeme uputio jedan neprecizan šut uz jedan skok.

Celticse su predvodili Jaylen Brown s 19 i Derrick White s 18 koševa, dok je LaMelo Ball ubacio 23 koša za Hornetse.

Bostonu je ovo bila već treća predsezonska utakmica te je na omjeru 2-1.