KAKAV 'MAJSTOR'

Bizarno! Srpski vratar sam sebi razbio glavu

23.03.2013 u 09:00

Rezervni vratar srpske reprezentacije Vladimir Stojković utakmicu u Maksimiru uspio je završiti razbijene glave. Nastradao je svojom krivicom

Treba biti pravi 'majstor' pa se ozlijediti, a da uopće ne odigrate ni minute. Nešto takvo uspjelo je srpskom čuvaru mreže Stojkoviću koji je kvalifikacijski susret promatrao s klupe.

Rezervni golman ozlijedio se u drugom poluvremenu, nakon što je gostujuća reprezentacija preko Kolarova i Đuričića imala priliku da smanji na 2:1, ali joj to nije uspjelo.

Naime, Stojković je naglo skočio i glavom udario u krov kabine za rezervne igrače. Udarac je bio jak, vratar Partizana je krvario pa mu je pružena liječnička pomoć.

Nije otišao u svlačionicu, nego je susret do kraja odgledao sa zavojem oko glave.

Inače, Aleksandar Kocić, trener srpskih vratara, svoj bijes nakon jednog promašaja Srbije u 77. minuti iskalio je na klupi, opalio je rukom u gornji dio konstrukcije, nakon čega je jedan dio otpao na pod, a taj njegov potez se pojavio na YouTubeu.