debitirao pobjedom

Bišćan krenuo impresivno pa poslao jasnu poruku uoči derbija na Poljudu

19.10.2018 u 20:43

Igor Bišćan odahnuo je nakon što je s igračem manje svladao Inter u Zaprešiću i tako već u debitanskom nastupu prekinuo rezultatsku krizu Rijeke te s puno samopouzdanja najavljuje sljedeće kolo u kojem gostuje na Poljudu...

Bivši trener Rudeša i ljubljanske Olimpije pod velikim je pritiskom stigao na Rujevicu, s obzirom da se još u igračkim danima zamjerio Armadi, no nije si dopustio krivi korak u debitantskoj utakmici na vrućoj klupi.

• +3
HT Prva liga, 11. kolo: Inter - Rijeka Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL

Ovog petka u Zaprešiću Rijeka je trijumfirala rezultatom 2:1, zahvaljujući golovima Čolaka, a uspjeh je time slađi, jer su gosti igrali s igračem manje većim dijelom susreta, nakon isključenja Lončara u 36. minuti.

Izvor: Screenshot / Autor: Vimeo

'Teška i zahtjevna utakmica za nas, apsolutno sam zadovoljan pobjedom. Dobro smo krenuli, ali kad se činilo da ćemo mi biti ti koji će zabiti drugi gol, dogodio se crveni karton i utakmica se potpuno preokrenula. U drugom poluvremenu smo bili čvrsti i pametni u bloku, na kraju moram svojim dečkima koji su pokazali karakter, ozbiljnost, odgovornost i požrtvovnost čestitati,' izjavio je Igor Bišćan pa dodao:

'Mislim da smo do isključenja imali jako kvalitetan posjed lopte koji nam je donosio puno toga u našoj ofenzivnoj trećini, s čim sam stvarno zadovoljan. Poslije crvenog smo pokazali karakter. Nije loše za prvu utakmicu, mislim da je to bio jako dobar test koji smo mi položili.'

Već u sljedećem kolu Rijeku čeka još teži ispit, derbi protiv Hajduka.

'Ova pobjeda nam puno znači za samopouzdanje, nakon nje ćemo se puno lakše spremati i ići na Poljud. Spremit ćemo se maksmalno i biti svjesni s kim igramo i kako treba igrati,' naglasio je Bišćan kojem bi novi trijumf puno značio da može u miru nastaviti raditi...