TURSKO PRVENSTVO

Bilićev Bešiktaš ušao u seriju pobjeda

07.02.2014 u 21:51

Momčad Bešiktaša koju vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić došla je do druge uzastopne pobjede u turskom prvenstvu. Na gostovanju kod Gaziantepspora momčad Slavena Bilića je slavila 2:1

Nogometaši Beşiktaşa, koje vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, u 20. su kolu turskog prvenstva kao gosti svladali Gaziantepspor s 2:1.

Gosti iz Istanbula su poveli u 19. minuti pogotkom Olcaya Şahana, a prednost je u 74. minuti povećao Ömer Şişmanoglu. Za domaće je pet minuta prije isteka regularnog dijela zabio Marek Sapara, ali bio je to samo utješni pogodak.

Za Beşiktaş je to druga pobjeda zaredom u prvenstvu i s njom se približio samo na bod zaostatka za drugoplasiranim Galatasarayem. U utorak Bilićevoj momčadi slijedi dvoboj protiv Kasimpaşe. Radi se o ponovljenoj utakmici budući da je ona odigrana u prosincu poništena zbog sudačkog propusta.