bundesliga

Bayern se pribiližio naslovu, a veliku počast doživio je mladi 18-godišnji hrvatski reprezentativac Gabriel Vidović

17.04.2022 u 19:09

Nogometaši Bayerna pobijedili su u gostima Arminiju s 3:0 u utakmici 30. kola njemačke Bundeslige, te ponovno imaju devet bodova prednosti.

Bayern je poveo autogolom Danca Jakoba Laursena u 10. minuti, Serge Gnabri u sedmoj minuti nadoknade poluvremena povećao na 2:0, a konačan rezultat postavio je Jamal Musiala u 85. minuti.

Josip Stanišić je ušao u igru za Bavarce u 48. minuti. Naravno, to nisu više nekakve novosti.

No, zato je novost debi drugog mladog Hrvata, Gabrijela Vidovića, 18-godišnjaka, koji igra na pozciji druge 'špice'.

Nedavno smo ga mogli vidjeti i u sastavu Josipa Šimunića, ali i Igora Bišćana, u mladim hrvatskim reprezentacijama.

Bayern je na prvom mjestu na ljestvici sa 72 boda, devet više od drugoplasirane Borussije Dortmund, a Arminia je na pretposljednjem, 17. mjestu na tablici s 26 bodova.