OČEKIVANO

Bayern i Villarreal u Ligi prvaka

23.08.2011 u 23:50

Osim zagrebačkog Dinama u utorak su plasman u Ligu prvaka izborili i Bayern, Villarreal, Genk te APOEL

Njemački velikan je rutinski odradio uzvrat protiv Zuricha ostvarivši i drugu pobjedu protiv švicarskog sastava. U Munchenu je bilo 2:0, a večeras 1:0. Nade domaćina u podvig uništio je Mario Gomez već u sedmoj minuti.

Villarreal je dugo lomio danski Odense i na koncu je ubilježio pobjedu 3:0 i tako nadoknadio gol zaostatka iz prve utakmice. Golove su zabili Rossi (50, 66) i Marchena (82). Obje momčadi su zaključile utakmicu s igračem manje. Gostima je u 71. minuti isključen Kadrii, dok je Španjolcima isključen Valero u 78. minuti.

APOEL je pobijedio Wislu 3:1 i nadoknadio gol zaostataka iz prve utakmice. Strijelci za ciparski sastav su bili Manduca (29) i Ailton (54, 88), dok je gol za Poljake zabio Wilk u 72. minuti.