PRIMERA DIVISION

Barcelona se iz Madrida vraća sretna i s tri boda

31.10.2015 u 22:31

Nogometaši Reala i Barcelone u subotu su upisali pobjede u 10. kolu španjolskog prvenstva

Madridski Real je sa 3-1 na svom terenu svladao Las Palmas. Dvoboj je praktički bio riješen nakon samo 15-ak minuta jer je Real već vodio sa 2-0 golovima Isca (4) i Cristiana Ronalda (14). Herman je u 38. minuti smanjio na 2:1, ali samo pet minuta potom Jese (43) je vratio 'kraljevskom klubu' dva gola prednosti.

Luka Modrić odigrao je prvo poluvrijeme za Real, dok je Mateo Kovačić odgledao pobjedu svoje momčadi s klupe za pričuve. Trener Reala Rafa Benitez izjavio je nakon susreta da je Modrić osjetio bol u kuku, te da ništa nisu htjeli riskirati, pa je ostao u svlačionici.

Barcelona je u gostima pobijedila Getafe sa 2:0 pogocima Luisa Suareza (37) i Neymara (58). Hrvatski veznjak Ivan Rakitić odigrao je cijeli susret za Barcu.