la liga

Barcelona proživljavala pravu dramu kod Granade i sretna je što kući nosi barem bod; Levanteu prva pobjeda u sezoni

08.01.2022 u 20:43

U utakmici 20. kola španjolskog nogometnog prvenstva Granada i Barcelona igrale su 1:1 (0:0).

Barcelonu je u vodstvo doveo Luuk de Jong udarcem glavom u 57. minuti nakon ubačaja Danija Alvesa, a bod domaćima spasio je Antonio Puertas snažnim udarcem iz blizine u 89. minuti.

Granada je tako iskoristila igrača više na terenu kojega je imala od 80. minute kada je isključen Gavi.

Barcelona je ostala šesta na ljestvici sa 32 boda, koliko ima i peti Atletico, a 14 manje od vodećeg Reala iz Madrida. Granada je 12. sa 24 boda.

Ranije u subotu je Real Sociedad na svom terenu također sa 1:0 (1:0) nadigrao Celtu golom Oyarzabala (13), dok je posljednji Levante stigao do prve pobjede u sezoni svladavši na svom terenu Mallorcu sa 2:0 (0:0).