KUP KRALJA

Atletico preko Reala do četvrtfinala

15.01.2015 u 19:59

Najzanimljiviji dvoboj osmine finala Kupa Kralja je uzvratni madridski okršaj između Reala i Atletica. Gosti na Santiago Bernabeu dolaze obraniti 2:0...

REAL: Navas - Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo - Kroos, Isco, Rodríguez, Bale - Ronaldo, Benzema
ATLÉTICO:
Oblak - Juanfran, Miranda, Godín, Siqueira, Mario Suárez - Tiago, Koke, Raúl García - Griezmann, Torres

Real - Atletico
2:2

90+4' - kraj utakmice, Atletico je u četvrtfinalu
88' - u završnici se zaoštrilo, osim žutih kartona nije bilo promjene rezultata
75' - Atletico je sve bliže prolasku, teško da Real može zabiti pogodak u zadnjih 15 minuta
63' - Real dominira, ali sve je manje nade za kraljeve, trebaju im još tri gola
54' - 2:2 - GOOOL - ubačaj Balea, Ronaldo glavom

Gol Ronalda

46' - 1:2 - GOOOL - nevjerojatno, i na početku drugog dijela Torres je zatresao mrežu Reala. Atletico je korak do četvrtfinala

Torres za 2:1

45' - kraj prvog dijela
43' - sumnjiva situacija, lopta je u ruku pogodila Mirandu, koja je bila uz tijelo, sudac se nije oglasio
32' - potpuna dominacija Reala, gradski rival teško dolazi do lopte
20' - 1:1 - GOOOL - Sergio Ramos je zabio nakon što je vratar Oblak loše procijenio jedan ubačaj

Gol Ramosa

15' - Atletico čvrsto stoji, Reeal ne može probiti gostujući zid
6' - Bale je glavom zaprijetio, ali je Oblak spreman
1' - 0:1 - GOOOL - kakva početak na Bernabeu, Pepe je izgubio loptu, Griezmann se sjurio po lijevoj strani i dao za Torresa koji pogađa pod gredu. Realu trebaju četiri golas da bi prošao u četvrtfinale, izgleda to kao nemoguća misija

Gol Torresa

- na terenu nema ni Modrića kod Reala, koji je već dulje vrijeme ozlijeđen, ali ni Mandžukića koji je uoči utakmice imao temperaturu

Atletico Madrid pobijedio je Real na Vicente Calderonu 2-0 u prvoj utakmici osmine finala Kupa kralja, golovima Raula Garcije iz penala (58) i Gimeneza (76). Mogu li 'kraljevi' preokrenuti i plasirati se u četvrtfinale?

---------------------------------------------------------------------------------------