ČETVRTFINALE LIGE PRVAKA

Atletico i Real bez golova; pobjeda Juventusa

14.04.2015 u 19:55

U utorak su se igrale prve dvije četvrtfinalne utakmice nogometne Lige prvaka. U reprizi prošlosezonskog finala sastali su se madridski klubovi Atletico i Real, a dvoboj je završio 0:0. U Torinu je ipak bilo nešto efikasnije. Vidal je pogodio iz penala za 1:0 pobjedu Juventusa protiv Monaca

TEKSTUALNE PRIJENOSE OBIJU UTAKMICA PRATITE OVDJE
--------------------------------------------------------------------------

Atletico (M) - Real (M)  0:0
ATLETCIO (M): Oblak, Godín, Siqueira, Juanfran, Miranda, Mario Suárez, Koke, Griezmann, Arda Turan, Gabi, Mandžukić
REAL (M): Casillas, Varane, Ramos, Marcelo, Carvajal, Kroos, James Rodríguez, Bale, Modrić, Ronaldo, Benzema

Juventus - Monaco 1:0 (0:0)
JUVENTUS: Buffon, Chiellini, Bonucci, Lichtsteiner, Evra, Marchisio, Pirlo, Vidal, Pereyra, Morata, Tevez
MONACO: Subašić, Fabinho, Kurzawa, Abdennour, Carvalho, Raggi, Dirar, João Moutinho, Kondogbia, Ferreira-Carrasco, Martial

90'+3 kraj i u Madridu
90'+3 Kraj u Torinu; Juventus je pobijedio 1:0
90'+2 prilika i za Real, ali Oblak brani
90'+2 Lichtsteiner prijeti, Subašić brani
90' - pritisak Atletica; Mandžukić puca, ali pogodio je jednog od Realoviha braniča
89' - nakon ubačaja Casillas loše reaghira ali lopta je na njegovu sreću izbijena u aut
89' - žuti karton i za Marcela
88' - Ramosovo postavljanje zaustavilo je Torresa a publika na Calderonu tražila je penal, no Mažić nije dosudio ništa
86' - Kroosov ubačaj završio je na Modrićevoj nozi, ali udarac nije bio baš precizan
86' - Tevez u dobroj prilici, ali ostaje 1:0 za Juventus
84' - Suarez prekršajem ruši Isca, zbog čega je dobio žuti karton
83' - Koke je izašao a Torres ušao
81' - nakon ubačaja pred golom je dobru prilikuimao i Godin, ali u padu šalje loptu preko gola
81' - odličan prodor Turana, ali Casillas u zadnji tren izbija loptu ipred Mandžukića
77' - Griezmann izlazi, ulazi Garcia
76' - Benzema izlazi, Isco ulazi
71' - Berbatov je ušao umjesto Raggija i već u sljedećoj minuti zaprijetio Buffonu; bila je to odlična prilika za izjednačenje
69' - još jedna opasnost pred golom Atletica, ovog puta 'čisti' Miranda
66' - lijepa akcija Reala, ali Suarez je izbio loptu ispred Ronalda
57' - GGGOOOLLL - Juventus je poveo nakon penala kojeg je u gol prretvorio Vidal; Carvalho je skrivio penal zaustavivši prekrašjem Pirla

55' - Mandžuki se vratio na teren, a već u prvoj akciji zadario je i žuti karton; vjerojatno zbog svih silnih prigovora
50' - na jedan ubačaj skočili su Ramos i mandžukić, a Realov se igrač poslužio i laktom pa je Mandži potekla i krv
49' - Juanfran je prošao Rodrigueza i ubacio, ali Turan loše puca glavom
48' - i u nastavku madridskog dvoboja - Real djeluje konkretnije
46' - počela su druga poluvremena; promjena nije bilo ni u jednom od četiri sastava

45' - istim omjerom odlazi se na odmor i u dvoboju Atletica i Reala
45' - Vidalova nova sjajna prilika za Juve ali na odmor se odlazi s rezultatom 0:0
43' - odlična prodor Varanea, prvo je uzeo loptu pa pretrčao više od polovine terena i onda dodao do Benzeme ali ni on ni Rodriguez nisu uspjeli kvalitetno pucati
40' - Evra je u prilici, ali ni ova nije iskorištena
39' - sada je i Modrić pucao vanjskom, no lopta je išla i po sredini i preko gola
37' - greška Reala za prvu priliku Atletica, ali Griezmannov udarac brani Casillas
37' - vanjskim dijelom noge pucao je Rodriguez, ali Oblak opet siguran...
31' - zahuktalo se i u Torinu; Ferreira-Carrasco je promašio za goste dok su Marchisio i Vidal imali prilike za Juve
31' - Bale sada puca iz daljine, a Oblak se dobro postavio
29' - drugi korner za Atletico, ali nije bilo problema za Casillasa
27' - nova dobra reakcija Subašića, sada je pucao Tevez
25' - napokon nešto i od 'stare dame'; Subašiću je zaprijetio Vidal
17' - Monaco i dalje pritišće, sada je u prilici bio Kurzawa
17' - novi pokušaj Balea, ali Godin izbija u korner
16' - odlična utakmica u Madridu; sada je kontru imao Atletico ali Griezmannov ubačaj zaustavio je Marcelo
15' - nova prilika za Monaco; promašio je Moutinho
12' - tražili su 'realovci' dva puta penal, ali sudac je oba puta dobro procijenio
11' - Ferreira-Carrasco je imao odličnu priliku za Monaco, no Buffon je bio siguran
 8' - start Mandžukića ma Modriću, a slobodnjak je izveo Ronaldo; jako ali  nije bilo većih problema za Oblaka
 5' - prve prilika i u Torinu, za Juve je pucao Tevez
 4' - Bale je istrčao sam pred Oblaka, no Slovenac je odlično reagirao i spriječio vodstvo Reala
 3' - i Mandžukić je raspoložen, no mora biti oprezan i ne prigovarati jer sudac Mažić je iz Srbije i sve ga razumije
 2' - odličan početak Reala, Ronaldo je na desnoj strani a na ubačaj Carvajala Benzema je bio prekratak