južnoamerički superclasico

Argentina bez Messija pala tek u sudačkoj nadoknadi; za pobjedu Brazila zabio Miranda

16.10.2018 u 23:00

Nogometna reprezentacija Brazila u prijateljskoj je utakmici odigranoj u saudijskom gradu Jeddahu svladala svog najvećeg rivala Argentinu 1:0

Strijelac jedinog gola bio je Miranda na samom isteku utakmice, u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je bio najviši u skoku nakon udarca iz kuta kojega je izveo Neymar.

Bio je to 105. međusobni susret Brazila i Argentine i 41. pobjeda Brazila. Argentina je slavila 38 puta, dok je 26 susreta završilo neodlučeno.

Treba istaknuti kako je Argentina igrala bez Lea Messija, Angela Di Marije i Sergija Agüera, priliku u napadu dobili su Mauro Icardi i Paulo Dybala, dok je brazilski izbornik Tite na teren od prve minute krenuo s najjačim sastavom u kojem su prednjačili Neymar, Coutinho i Firmino.