ŠTO VI MISLITE?

[ANKETA] Pogledajte sporni trenutak kada su svi u Lokomotivi tražili penal; bilo je to par minuta prije nego što je Rapid zabio

27.08.2020 u 10:17

Nogometaši Lokomotive nisu se uspjeli plasirati u 3. pretkolo Lige prvaka, oni su u susretu 2. pretkola na stadionu u Kranjčevićevoj ulici izgubili od bečkog Rapida sa 0:1

Senzacija se nije dogodila i 'Lokosi' su se oprostili od mogućnosti da se natječu u Ligi prvaka već poslije jedne utakmice, jer zbog situacije s koronavirusom nema uzvratnog susreta. Hrvatski predstavnik bio je domaćin ovom jedinom ogledu, ali to mu nije pomoglo.

Austrijanci su bili bolji, a trenutak odluke dogodio se u 32. minuti. Arase je odlično proigrao Fountasa u kaznenom prostoru Lokomotive, udarac grčkog napadača Hendija je obranio, lopta se odbila do Arasea, a i njegov pokušaj je vratar hrvatskog prvoligaša uspio zaustaviti, no pored statičnih domaćih stopera i nakon drugog odbijanca lopta je stigla do gostujućeg napadača, a kod udarca Kare više niti Hendija nije mogao ništa.

• +12
Lokomotiva - Rapid Beč, 2. pretkolo Lige prvaka, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL

No dvije minute ranije, prije jedinog gola, dogodio se sporni trenutak na utakmici. Lokomotiva je tražila penal nakon što je golman Rapida Strebinger izbio loptu ispred Marija Ćužea, ali i njega, ali sudac se nije oglasio.

Trener 'Lokosa' Goran Tomić poslije utakmice nije želio komentirati taj trenutak, a vi ga može vidjeti iz više kuteva u našem sažetku na dvije minute i 25 sekundi...