ZAISTA IMPRESIVNO

Andrej Kramarić je ubacio, a onda je pala autogolčina; pogledajte kako je branič Eintrachta, u maniri najboljih centarfora, zatresao vlastitu mrežu

23.04.2022 u 16:45

Na utakmici 31. kola njemačkog nogometnog prvenstva pao je jedan od najspektakularnijih autogolova sezone

Hoffenheim je poveo u 12. minuti u Frankfurtu kod Eintrachta. Andrej Kramarić je nakon duplog pasa probio lijevu stranu, ubacio, a u vlastitu mrežu loptu je pospremio Evan N'Dicka. I to na kakav način, savršeno je pogodio glavom, a lopta je završila ispod grede iznenađenog vratara. Taj trenutak možete vidjeti OVDJE.

Zanimljivo isti je igrač zabio za izjednačenje (1:1) u 32. minuti te se je tako francuski branič iskupio za zaista impresivan autogol.

Za preokret domaćina zaslužan je bio Kamada pogotkom u 66, a asistent je bio sveprisutni N'Dicka. Bod gostima spasio je Rutter u 78.

Kramarić je za Hoffenheim odigrao cijelu utakmicu.