BUNDESLIGA

Andrej Kramarić fenomenalno zabio, strijelac i Rebić; Niko Kovač i Bayern ispustili veliku prednost dva puta

24.11.2018 u 18:06

U 12. kolu njemačkog nogometnog prvenstva Andrej Kramarić upisao se u strijelce, a Bayern Nike Kovača opet je kiksao

U 12. Kolu njemačkog nogometnog prvenstva Andrej kramatić se upisao u stijelce, a Bayern Nike Kovača opet je kiksao U 3:3 remiju Hoffenheima na gostovanju kod berlinske Herthe dva su se bh. nogometaša upisala u strijelce! Ibišević je u 12. smanjio za domaćine nakon što su Demirbay i Kramarić doveli goste u vodstvo, a Bičakčić u 56. opet donosi Hoffenheimu dva pogotka prednosti.

Ali, nisu on i suigrači uspjeli izdržati. Leckie je prvo smanjio u 71., a onda Lazaro u 87. donio bod Berlinčanima. Što se tiče našeg reprezentativca, obrana Herthe je zaspala, a Kramarić primio loptu na prsa i fantastičnim udarcem probio golmana momčadi iz Berlina. Njegov pogodak možete vidjeti OVDJE.

Bayern je opet kiksao! U Münchenu su momci Nike Kovača odigrali 3:3 s Fortunom iz Düsseldorfa i to nakon što su vodili 2:0 i 3:1! Nastavak je to nove negativne serije Bavaraca, nakon remija s Freiburgom i poraza kod Borussije Dortmund. Dvostruki strijelac bio je Müller (20. i 58.), a prije toga je goste načeo Süle u 17. Lukebakio je pak u 44. smanjio na 2:1, u 78. na 3:2, a u 93. kompletirao hat-trick. Sve je dalje Bayern od vodeće Borussije, piše goal.hr.

• +5
Bundesliga, Bayern München - Fortuna Düsseldorf Izvor: Pixsell / Autor: Sven Hoppe/DPA/PIXSELL

Ona je pak gostovala u Mainzu. Teškom mukom je došla do bodova, no najvažnije za crno-žute je da su upisali novu pobjedu. U trijumfu 2:1 opet je strijelac bio Paco Alcacer. Ušao je u 64., a u 67. je već zatresao mrežu.

Nije se dugo Borussia radovala, u 70. je Quaison izjednačio, ali ni Mainz nije dugo uživao u ovom rezultatu. Piszczek je u 76. opet doveo lidera Bundeslige u vodstvo, a to su do kraja uspjeli i sačuvati.

Eintracht iz Frankfurta je u odličnoj formi, u posljednjih sedam kola upisao je šest pobjeda i jedan remi. Za novu pobjedu Eintrachta lpd Augsburga (1:3) zabili su Jonathan De Guzman (1), Sebastian Haller (47), te Ante Rebić u 68. minuti.

Wolfsburg je kod kuće dobio Leipzig sa 1:0 pogotkom Jeromea Roussillona u 50. minuti. Hrvatski veznjak Josip Brekalo tek treći puta ove sezone nije bio u početnoj postavi Wolfsburga, ušao je u igru u 73. minuti.