ruska liga

Prodor i asistencija Vlašića u trijumfu CSKA, Ćorluka iznenađujuće izgubio

23.11.2018 u 21:49

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić odigrao je čitavu susret za moskovski CSKA te bio asistent za drugi pogodak svoje momčadi u 2-0 (0-0) gostujućoj pobjedi kod Ahmata u Groznom u susretu 15. kola ruskog nogometnog prvenstva.

Vlašić je u šestoj minuti sudačke nadoknade odličnom prošao po lijevom krilu te potom uposlio Žamaletdinova za konačnih 2-0. Prvi gol postigao je Magnusson u 57. minuti.

Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

CSKA je sada drugi na ljestvici sa 26 bodova, pet manje uz utakmicu više od vodećeg Zenita, dok je Ahmat osmi sa 19 bodova.

Bivši stoper naše reprezentacije Vedran Ćorluka odigrao je čitavu utakmicu za Lokomotiv iz Moskve koji je iznenađujuće izgubio na svom terenu od Urala sa 1-2 (1-1).

Četvrti Lokomotiv je ostao na 25 bodova, koliko ima i treći Krasnodar dok je Ural šesti sa 22 boda.