KRAMARIĆU KLUPA

Alonsova momčad pobjegla Bayernu na velikih deset bodova prednosti

03.03.2024 u 19:41

Nogometaši Bayera iskoristili su priliku i pobjedom 2:0 na gostovanju u Kölnu, nakon 24 kola njemačke Bundeslige stvorili deset bodova prednosti u odnosu na Bayern koji je sve dalje od novog naslova prvaka.

Jeremie Frimpong je u 38. minuti doveo momčad Xabija Alonsa u vodstvo. Konačnih 2:0 postavio je Alex Grimaldo u 73. minuti.

Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić je za pobjedničku momčad odigrao cijelu utakmicu, a u 59. minuti je zaradio žuti karton.

U posljednjoj utakmici 24. kola njemačke Bundeslige Hoffenheim je kao domaćin svladao Werder s 2:1 (2:0).

Pobjedu svojoj momčadi donio je Maximilian Beier golovima u 8. i 44. minuti. Skelly Alvero je u sučevom dodatku na kraju utakmice samo ublažio poraz Werdera.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić ostao je na klupi za pričuve domaće momčadi.