Juve slavi, ali...

Allegri raspalio po Hrvatu: Pjaca se još uvijek muči...

19.03.2017 u 19:38

Juventus je novom pobjedom za korak bliži naslovu prvaka u Serie A. Ove nedjelje 'Stara dama' je 1:0 svladala Sampdoriju u gostima

Mario Mandžukić odigrao je čitavu utakmicu, dok je Marko Pjaca u 28. minuti zamijenio ozlijeđenog Dybalu u 1:0  pobjedi Juventusa na gostovanju kod Sampdorije. Jedini gol za torinski sastav postigao je Cuadrado već u 7. minuti.

Nakon utakmice o svojem je satsatvu govorio i Massimiliano Allegri.

'Igrači su odigrali možda i najbolje prvo poluvrijeme ove sezone, igrali smo dobro i stvarali prilike, ali nismo uspjeli zadržati ritam i u nastavku smo bili neorganizirani'.

Ovaj dio kritike odnosi se i na našeg Marka Pjacu, kojeg je Allegri uveo umjesto Dybale.

'Je li Dybalin izlazak promijenio igru? Mi nemamo drugog igrača takvih kvaliteta, Pjaca se još uvijek muči. Nažalost, on je naviknut na igru u hrvatskom prvenstvu gdje je ritam igre nešto sasvim drugo... Mlad je, ima sjajne kvalitete, ali mora biti bolji', završio je trener Juventusa.