u tropskom raju

Novi početak za zlatnu olimpijku: Nakon propalih zaruka odmor na Baliju s novim dečkom

07.08.2025 u 14:24

Bionic
Reading

Jedna od najuspješnijih hrvatskih sportašica, Barbara Matić nakon izazovnih životnih promjena pronašla je novi mir i sreću. Nakon prekida dugogodišnje veze i zaruka, okrenula je novu stranicu te sada ljetuje u društvu novog dečka

Barbara Matić opuštala se i uživala u svakom trenutku s društvom i svojim novim dečkom, srpskim džudašem Filipom Đinovićem. Pobjegli su u tropski raj, na Bali, a s ostatkom svijeta podijelila je tamošnje idilične trenutke.

Odmor iz snova

Među ostalim je pokazala svoju super figuru u badiću, ljuljala se i snimila na ogromnoj ljuljački, surfala na valovima, razgledavala prirodne ljepote te egzotične destinacije. 'Nisam ni primijetila da živim život o kojem sam sanjala. Baš sam blesava', poručila je u jednoj od objava.

Podsjetimo, glasine o vezi s Filipom krenule su nakon što je olimpijka prije nekoliko mjeseci objavila njihovu zajedničku fotografiju. Prema neslužbenim informacijama, do prekida s Franom Vugdelijom (za kojeg se trebala udati) došlo je ubrzo nakon Olimpijskih igara u Parizu. U jednom od intervjua objasnila je da su on i Frane odlučili krenuti svatko svojim putem ne navodeći tazloge prekida.

Barbara Matić
  • Barbara Matić
  • Barbara Matić
  • Barbara Matić
  • Barbara Matić
Barbara Matić Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec