Jelena Rozga je u društvu svog partnera Ivana Huljića uživala u mirnoj nedjeljnoj kavi, daleko od užurbanog života i svjetla reflektora, a opuštene trenutke para zabilježile su i kamere
Uz osmijeh je za srpski Blic, Jelena Rozga nedavno je izjavila: 'Pa ja sam već 100 godina zaljubljena u Ivana tako da to je to'. Ipak, osmijeh je izostao s fotografija koje donosi 24sata, a na kojima su lijepa Splićanka i Ivan Huljić snimljeni na Bolu na Braču.
Međutim, to ne znači da im ovaj odmor nije bio lijep i ugodan, ali i prijeko potreban!
Naša glazbenica ovog ljeta ima 'pune ruke posla' jer čitavo ljeto nastupa duž naše obale, ali i u gradovima i mjestima u unutrašnjosti pa je tako nedavno zapjevala na Krku, a svega par dana kasnije i u Sarajevu.
ODVAŽAN KROJ
Jelena Rozga iznenadila haljinom: Ovaj kroj je za najhrabrije
Kako je poznato, Jelena Rozga radila je čak i na svoj 48. rođendan nastupajući na otoku Bolu. Ipak, nakon uzbudljivog nastupa, nedjeljna jutarnja kava s partnerom Ivanom Huljićem bila joj je prijeko potrebna kao trenutak mira i opuštanja. Daleko od svjetla reflektora i užurbanog ritma, uživala je u jednostavnim trenutcima koji joj donose balans.
Uz Ivana, Jelena djeluje ispunjeno i smireno, sretna što uz sebe ima partnera koji joj je oslonac, o čemu je i sama progovorila za In Magazin: ''Super je zato što je Ivan odrastao u glazbenoj obitelji. Tonči je, kad je Ivan bio mali, često putovao s Magazinom. Naravno, i ja sam puno na putu, ali on to apsolutno sve shvaća, to je moj dio posla, putovanja, izostanci iz kuće. Ali onda, kad se vratim, ja sam tu za njega i uživamo.'