Nakon što su ovog ljeta iznenadili javnost viješću da su se vjenčali u Italiji, Jelena Perčin i Ante Gelo ponovno uživaju u zemlji u kojoj su izrekli sudbonosno 'da'
Jelena je sad podijelila zajedničku fotografiju iz Rima, a za uspomenu su odabrali jednu od njegovih najpoznatijih kulisa – Fontanu di Trevi.
Naš poznati glazbeno-glumački par otputovao je u Rim, a zajedničku fotografiju snimili su ispred čuvene Fontane di Trevi, jedne od najposjećenijih znamenitosti talijanske prijestolnice.
Njihov rimski bijeg dolazi nedugo nakon što se doznalo da su svoju vezu podigli na novu razinu. Naime, Gelo i Perčin vjenčali su se u Italiji, no svoj su veliki dan uspjeli neko vrijeme zadržati daleko od očiju javnosti. Vijest o vjenčanju u medije je stigla tek sredinom srpnja.
Diskrecija ne iznenađuje jer su i početke svoje ljubavne priče dugo čuvali za sebe.
Vezu su isprva skrivali
O njihovu odnosu počelo se intenzivnije govoriti nakon što su zajedno snimljeni na dočeku 2025. godine u Dubrovniku, rodnom gradu Jelene Perčin. Fotografije njihova poljupca tada su potvrdile ono o čemu se dotad uglavnom nagađalo.
Nakon što je veza postala javna, više nisu toliko skrivali zajedničke trenutke, a njihova se ljubavna priča u međuvremenu nastavila vjenčanjem. Italija sudeći po svemu ima posebno mjesto u njihovoj priči, pa ne čudi što su se ponovno zaputili upravo ondje. Ovoga puta izbor je pao na Rim, a fotografija ispred Fontane di Trevi izazvala je brojne reakcije njihovih pratitelja.
Inače, Jeleni Perčin ovo je treći brak. Glumica je od 2008. do 2011. bila u braku sa zagrebačkim ugostiteljem Kristijanom Babićem, s kojim ima kćer Lotu.
Godine 2018. udala se za crnogorskog glumca Momčila Otaševića, a u njihovu su braku rođeni kći Maša i sin Jakša. Njihov brak završio je razvodom 2022. godine.
Nekoliko godina poslije ljubav je pronašla s Antom Gelom, a nakon diskretnog početka veze i jednako intimnog vjenčanja, novopečeni supružnici sada povremeno dijele i zajedničke trenutke.
Najnoviji je stigao upravo iz Vječnog Grada – i to pred kulisom uz koju se tradicionalno vežu želje, ljubav i obećanje povratka u Rim.