Gostujući u emisiji 'SHOWtime', Maja Šuput dotaknula se svoje karijere, privatnog života i predrasuda javnosti, a posebno je raznježila pričama o sinu Bloomu
Maja Šuput bila je posljednja gošća prve sezone emisije 'SHOWtime' Happy FM-a. U razgovoru s voditeljem Ivom Šarićem poznata pjevačica otvoreno je razgovarala o poslovnom i privatnom životu, predrasudama te je podijelila nekoliko anegdota o sinu Bloomu.
Pjevačica se godinama susreće s predrasudama
Osim o novom duetu za pjesmu 'Nedovoljno lijep', koju je snimila s pjevačicom Natalie Balmix, Maja se osvrnula i predrasude javnosti s kojima se nosi godinama.
'Uvijek su pisali da je Maja Šuput simpatična i vrckava. Lijepo je da sam simpatična, ali ljudi, pa ja imam i mozak. Vrckava je vjeverica. Imala sam osjećaj da ljudi vide samo to, a ja sam puno više od toga', otvoreno je rekla pjevačica.
Ono što joj je pomoglo da javnosti promijeni mišljenje o njoj su televizijske emisije. 'Zapravo su mi u karijeri jako pomogli televizijski showovi. Kroz te emisije ljudi su me napokon upoznali kao osobu i shvatili da u toj glavi ima i nešto mozga. Da nisam samo simpatična i vrckava, nego žena koja ima stav, koja ima što za reći i kojoj to što govori ponekad čak ima i smisla', dodala je Maja.
Maleni Bloom mamin je stilist i hotelski kritičar
Šuput se tijekom razgovora dotaknula i teme svog sina Blooma. Otkrila je kako 5-godišnjak najviše voli slušati Jakova Jozinovića i Jelenu Rozgu, a drago mu je i poslušati mamine hitove te često traži da mu pusti pjesme.
Čini se da osim za glazbu, Bloom ima oko i za hotelske detalje. Pjevačica se prisjetila jedne situacije kada je Bloom dao iskreno mišljenje o hotelu u kojem su odsjeli. 'Uglavnom odsjedamo u jako dobrim hotelima i stvarno nam ništa ne nedostaje, ali on je imao zamjerku', započela je Maja.
Otkrila je i koje je zamjerke imao: 'Bazen mi je bio jako hladan, onaj drugi vanjski bazen isto. Nemate jacuzzi. U Kids Clubu nije bilo dovoljno igračaka, a nije bilo ni sladoleda od vanilije i čokolade. Nije dobro'', prisjetila se pjevačica.
Kada ga je slušala kako 'recenzira' hotel, Šuput je otkrila da je shvatila koliko su slični. 'Tada sam shvatila da je on isti ja. I ja obraćam pažnju na to kakav je krevet, kakav je hotel i uspoređujem detalje. On je to od mene potpuno pokupio', dodala je.
Maja i Bloom vrlo su povezani, a pjevačica je otkrila da joj voli kupiti darove od vlastitog džeparca. Ispričala je da joj Bloom želi kupiti nakit, a nedavno joj je kupio zaštitnu masku za mobitel.
'Nedavno je vidio moju maskicu za mobitel i rekao: 'To ti je za stare bake. Molim te da ti kupim maskicu'. I stvarno mi ju je kupio. Na srca je, možda to nije nešto što bih inače nosila u ovim godinama, ali meni je to poklonio moj sin od svog džeparca', ispričala je Šuput u studiju.
Pričala i o Šimi Elezu
Pjevačica se u emisiji dotaknula i nedavnog prekida sa Šimom Elezom. Objasnila je zašto nikada ne briše fotografije s bivšim partnerima.
'Nemam traume od tih ljudi. Mislim da ljudi najčešće brišu fotografije kada se zamrze, kada dođe do prevare, kad se neka agresija dogodi. Tada se stvori averzija prema toj osobi. Ni s kim nemam problem, ni privatno ni javno', poručila je.
Za Šuput, zajedničke fotografije predstavljaju uspomene na lijepe dane, a ne sviđa joj se što mnogi parovi nakon prekida u javnosti loše govore protiv bivših.
'Mislim da je najružnije kada se ljudi rastanu pa nakon toga govore ružno jedni o drugima ili iznose prljavo rublje. Sretna sam što sam u životu imala ljude koji su, kao i ja, dovoljno normalni da nakon svega možemo ostati u dobrim odnosima', objasnila je.
Cijeli intervju možete pogledati OVDJE.