Mostarski bend Zoster objavio je novi singl ‘Ja ne očekujem nagradu’ koji će se naći na njihovom novom albumu
Singl prati i video spot, a peta je to pjesma s kojom grupa Zoster nastavlja otkrivati dijelove svog nadolazećeg studijskog albuma.
Autor glazbe i teksta je Mario Knezović, dok aranžman potpisuje Adis Sirbubalo. Posebnu boju pjesmi daje gostovanje dugogodišnjeg suradnika benda Mirona Rafajlovića, koji je na snimanju svirao trube, trombon i konge. Za videospot je ponovno bila zadužena Karmen Obrdalj, koja svojim radom i ovoga puta vizualno prati i nadopunjuje Zosterov autorski izraz.
Mario Knezović, frontmen benda i autor pjesme, kroz novi singl progovara o davanju bez uzvrata, potrebi za priznanjem i tihim očekivanjima koja često oblikuju međuljudske odnose. Iza prividno ležernog tona krije se slojevita priča o vrijednosti vlastitih postupaka i pitanju koliko smo zaista spremni činiti dobro bez potrebe za potvrdom.
Novi singl prirodno se nadovezuje na pjesme ‘Ne okrećem se tata’, ‘Samo reci ne’, ‘Sin Tadijin’ i ‘Dok si spavao’, zaokružujući priču koju Zoster postepeno otkriva uoči izlaska novog albuma.
Pjesma ‘Ja ne očekujem nagradu’ objavljena je za LAA, a dostupna je na svim streaming servisima.