PREMINUO PRIJE 12 GODINA
Dirljiva objava Johna Travolte na rođendan njegovog pokojnog sina

Izvor: EPA / Autor: IAN LANGSDON
Na svojim Instagram profilima John Travolta, Kelly Preston i Ella Bleu Travolta prisjetili su se svog prerano preminulog sina i brata Jetta Travolta na njegov 28. rođendan. 'Sretan rođendan Jetty! Volimo te', napisao je 66-godišnji John Travolta i uz to objavio crno-bijelu fotografiju na kojoj su samo on i sin i na kojoj se smiju jedno drugome.
'Sretan rođendan našem najdražem Jettyju, volimo te', napisala je i Travoltina supruga, glumica Kelly Preston uz fotografiju na kojoj pozira sa sinom, a slične su bile riječi i Elle Bleu koja je objavila fotografiju na kojoj svo četvero poziraju.
-
OČEKIVALI SU NEŠTO SASVIM DRUGO
Scijentolozi spremni za borbu s koronavirusom: Otkriveno da Tom Cruise i John Travolta imaju privatne bunkere u tajnoj bazi
-
9
PONOSNI TATA
Obiteljsko druženje: John Travolta uživa u izlasku s 19-godišnjom kćerkom i osmogodišnjim sinom
-
9 Video
25 GODINA KASNIJE
Gostujući u talijanskom showu, John Travolta se, uz lažnu Umu Thurman, prisjetio kultne scene iz 'Pulp Fictiona'
Jett Travolta preminuo je u siječnju 2009. godine tijekom obiteljskog odmora na Bahamima, u dobi od 16 godina. Tijekom kupanja u kadi u luksuznom hotelu, Jett je doživio epileptički napad tijekom kojeg je udario glavom u kadu. Inače, Jett Travolta bio je autist, no o bolesti svog sina nerado su govorili, vjerojatno jer su im tako savjetovali iz Scijentološke crkve, kojoj oboje pripadaju.
Tek jednom je Kelly Preston, tri godine nakon smrti sina, progovorila o svemu, kada je rekla: 'Jett je bio autist. Imao je često napade, a kao mali je imao i kawasakijev sindrom. Uvjerena sam kao majka, baš kao i moj suprug, da su neki faktori pridonijeli tome da oboli od autizma, među kojima su i razne kemikalije u našem okruženju, kao i hrani koju konzumiramo.'
- Rođendan
- rođendanska čestitka
- john travolta
- jett travolta
- sin
- Kelly Preston
- objava na društvenim mrežama
- ella bleu travolta