NAGRADNJAČA

Vodimo vas na Filmomaniju - dobitnici

  • Autor: tportal.hr
  • Zadnja izmjena 07.10.2010 10:05
  • Objavljeno 30.09.2010 u 12:36
Djevojka-koja-se-igrala-s-vatrom

Djevojka-koja-se-igrala-s-vatrom

Izvor: Promo fotografije / Autor: continental film

Revija filmova pod nazivom Filmomanija 3 održat će se od 1. do 10. listopada u Movieplexu (Centar Kaptol). Tportal.hr i Continental film vode svoje čitatelje na svaki dan Filmomanije

Tijekom desetodnevne revije bit će prikazano 19 filmova, među kojima su i pobjednik ovogodišnjeg filmskog festivala u Cannesu 'Uncle Boonmee koji se sjeća prošlih života' (Loong Boonmee Raleuk Chat), dobitnik posebne nagrade žirija na filmskom festivalu u Veneciji 'Soul Kitchen', dobitnik posebne nagrade žirija na filmskom festivalu u Cannesu 'Četiri lica' (Le Quatro Volte) te dobitnik Srebrnog medvjeda na filmskom festivalu u Berlinu 'Katalin Varga'.

Projekcije filmova bit će svakoga radnog dana u terminima od 16, 19 i 21 sat, a vikendom, osim navedenih termina, projekcije će ići i od 13 sati. Svakoga radnog dana bit će prikazano po šest filmova, a vikendom njih čak osam.

Svojim čitateljima poklanjamo 3x2 ulaznice za svaki dan, a u prijavi je obavezno navesti za koji dan žele ulaznice.

PROGRAM I INFO POGLEDAJTE OVDJE

continental film

continental film

Izvor: Promo fotografije / Autor: continental film























KLIKNI NA SLIKU ZA UVEĆANJE

Po dvije ulaznice za 1. listopad osvojile su Gordana Licitar, Valerija Bogdan i Mirna Jakšić

Po dvije ulaznice za 2. listopad osvojile su Ivka Poljak, Suzana Orešić i Snježana Šala

Po dvije ulaznice za 3. listopad osvojili su Ana Zelić, Stjepan Jakšić i Marina Hrgetić.

Po dvije ulaznice za 4. listopad osvojile su Suzana Fugaj, Kristina Perišić i Maja Makar

Po dvije ulaznice za 5. listopad osvojile su Ana Marcetić, Bernardica Stipić i Alica Širanović

Po dvije ulaznice za 6. listopad osvojili su Saša Marcetić, Marina Gašparić i Nikolina Marinić

Po dvije ulaznice za 7. listopad osvojili su Ivana Horjan, Danijela Martić i Josip Kramarić

Po dvije ulaznice za 8. listopad osvojili su Katarina Arić, Darko Klepić i Iva Aumulner

Po dvije ulaznice za 9. listopad osvojile su Nikolina Trstenjak, Vlatka Kuzele i Ana Kenjerić

Po dvije ulaznice za 10. listopad osvojile su Monika Konig, Zana Kurspahic i Ivana Devila

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!

Napiši ovdje što ti misliš o ovoj temi