NAGRADNJAČA

MAXtv Filmomanija 4 u Movieplexu Zagreb - dobitnici

  • Autor: tportal.hr
  • Zadnja izmjena 04.02.2011 14:06
  • Objavljeno 19.01.2011 u 08:45
Let Me In

Let Me In

Izvor: Promo fotografije / Autor: Ostale fotografije

Revija filmova pod nazivom MAXtv Filmomanija 4 održat će se od 26. siječnja do 6. veljače u Movieplexu Zagreb. A tportal.hr je za svoje čitatelje pripremio ulaznice za svaki dan projekcije za film po izboru, počevši od premijernog dana

Četvrta po redu filmska revija recentne europske i svjetske kinematografije gledateljima će ponovno donijeti izbor najzanimljivijih filmova s najznačajnijih svjetskih filmskih festivala.

Tijekom dvanaestodnevne revije bit će prikazano 20-ak filmova, među kojima su dobitnik nagrade žirija na filmskom festivalu u Cannesu, 'Čovjek koji vrišti' (Un Homme Qui Crie), dobitnik nagrade Grand Prix u Cannesu, 'O ljudima i bogovima' (Des Hommes Et Des Dieux), dobitnik nagrade za najbolji debitantski film u Cannesu, 'Prijestupna godina' (Ano Bisiesto), dobitnik nagrade filmske kritike na festivalu u Veneciji, 'Tihe duše' (Ovsyanki), te najnoviji film Matta Reevesa (redatelja filma 'Cloverfield') - 'Pustite me unutra' (Let Me In) - iznimno hvaljen američki remake švedske filmske senzacije 'Neka uđe onaj pravi'.

Već tradicionalno, filmovi će biti prikazivani svaki dan u nekoliko termina i razdoblju od 12 dana, s naznakom da će vikendom biti više projekcija.

Raspored projekcija pogledajte ovdje

Po dvije ulaznice za 26. siječanj, premijeru filma 'Crni labud' osvojili su:

Krešimir Fijačko
Maja Šimudvarac
Martina Butković Kontešić
Ljupko Kontešić
Gordana Podvezanec
Ivan Lelas


Dobitnici za 27. siječanj (po dvije ulaznice)
16 sati, 'Oluja'
Ivan Huđek

16 sati, 'Kaboom'
Marijana Matušin

19 sati, 'Prijestupna godina'
Gordana Licitar

19 sati, '127 sati'
Marija Pejić

21 sat, 'Pustite me unutra'
Natalia Milanja Hribar

21 sat, 'The Doors: When You're Strange'
Sandra Špiljar

Dobitnici za 28. siječanj (po dvije ulaznice):

16 sati, 'Ljubav i ostale droge'
Darko Klepić

16 sati, 'The Doors: When You're Strange'
Blaženka Jelenc

19 sati, 'Nikad me ne ostavljaj'
Mirela Češkić

19 sati, 'Diskretno vjenčanje'
Ljiljana Stanić

21 sat, 'Oluja'
Dijana Kutija

21 sat, 'O ljudima i bogovima'
Daria Skupnjak

Dobitnici za 29. siječanj (po dvije ulaznice):

16 sati, 'Nikad me ne ostavljaj'
Iva Janošić

16 sati, 'Utroba'
Martina Sudar

19 sati, 'Dobro srce'
Suzana Pavlović

19 sati, 'The Show Must Go On'
Ivan Popović

21 sat, '127 sati'
Katarina Arić

21 sat, 'Provjerena kopija'
Ana Blažević Simić

Dobitnici za 30. siječanj (po dvije ulaznice):

16 sati, 'Pustite me unutra'
Stojanka Jurišić

16 sati, 'O ljudima i bogovima'
Suzana Rašeta

19 sati, '127 sati'
Marko Petrovčić

19 sati, 'Lovac'
Lucija Huđek

21 sat, 'Ljubav i ostale droge'
Lidija Šneler

21 sat, 'The Show Must Go On'
Igor Novaković

Dobitnici za 31. siječanj (po dvije ulaznice):

16 sati, 'Dobro srce'
Miroslava Jaramaz

16 sati, 'Provjerena kopija'
Saša Kučan

19 sati, 'Čovjek koji vrišti'
Avenka Butković

19 sati, 'The Doors: When You're Strange'
Matija Ćurić

21 sat, 'Nikad me ne ostavljaj'
Robert Petković

21 sat, 'Utroba'
Marko Šimudvarac

Dobitnici za 1. veljače (po dvije ulaznice):

16 sati, 'Projekt Frankenstein'
Goran Banjac

16 sati, 'Utroba'
Nataša Kutela Krilić

19 sati, 'Dobro srce'
Sanja Galović

19 sati, 'Kaboom'
Tamara Crnjac

21 sat, 'Oluja'
Kristina Perišić

21 sat, 'Provjerena kopija'
Ivana Šustić

Dobitnici za 2. veljače (po dvije ulaznice):

16 sati, 'Pustite me unutra'
Gordan Cmrečki

16 sati, 'Irski put'
Anita Martinović

19 sati, 'Čovjek koji vrišti'
Slavica Markovec

19 sati, 'Diskretno vjenčanje'
Marina Maletić

21 sat, 'Ljubav i ostale droge'
Žana Okreša

21 sat, 'Prijestupna godina'
Olga Radman


Dobitnici za 3. veljače (po dvije ulaznice):

16 sati, 'Nikad me ne ostavljaj'
Ana Roca

16 sati, 'O ljudima i bogovima'
Petra Končić

19 sati, '127 sati'
Ljiljana Magdić
Marijana Matušin

19 sati, 'Tihe duše'
Ivana Posavec

21 sat, 'Irski put'
Neven John


Dobitnici za 4. veljače (po dvije ulaznice):

16 sati, 'Ljubav i ostale droge'
Stojanka Jurišić

16 sati, 'Prijestupna godina'
Ivona Koledić

19 sati, 'Projekt Frankenstein'
Ana Ercegovac

19 sati, 'Lovac'
Igor Žižić

21 sat, 'Čovjek koji vrišti'
Ivan Marenić

21 sat, 'Kaboom'
Ljiljanka Petrovčić


Dobitnici za 5. veljače (po dvije ulaznice):

16 sati, 'Oluja'
Branimir Sablek
16 sati, 'Irski put'
Ivana Klanjčić
19 sati, 'Dobro srce'
Ana Naglić

19 sati, 'Kaboom'
Lana Huđek

21 sat, 'Pustite me unutra'
Maja Mehinagić

21 sat, 'O ljudima i bogovima'
Maja Šimudvarac


Dobitnici za 6. veljače (po dvije ulaznice):

16 sati, 'Projekt Frankenstein'
BrankaHorvatiček

16 sati, 'Provjerena kopija'
Mirjana Vukelić

19 sati, 'Čovjek koji vrišti'
Lovorka Kučić

19 sati, 'Tihe duše'
Željko Šunjić

21 sat, '127 sati'
Dalibor Begić

21 sat, 'Irski put'
Snježana Dolsak


Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!

Napiši ovdje što ti misliš o ovoj temi