Ljubavnica splitskog gradonačelnika i buduća majka njegova djeteta, Fani Horvat, završila je u bolnici, a razlog je navodna svađa s Kerumom
Fani Horvat, koja je u visokom stupnju trudnoće, u srijedu je puštena iz splitske bolnice nakon što je u ponedjeljak hospitalizirana. U bolnici je, kako javlja Jutarnji list, završila nakon svađe sa Željkom Kerumom, a u strahu za zdravlje bebe. Te navode djelomično je potvrdila činjenica da je po Fani u bolnicu došao brat Saša, a ne Željko.
Par je ovih dana trebao useliti u obiteljsku kuću, ali još uvijek žive odvojeno: Željko na jahti u ACI-jevoj marini, a Fani u majčinu stanu u središtu Splita.
Kerum i Fani od objave veze dižu velike bure među građanima koji reagiraju vrlo raznoliko. Ti pritisci sa svih strana očito utječu na vezu, kojoj ne pridonosi ni Kerumov bogat noćni život.