Na ovogodišnjoj Mostri u Veneciji, premijerno se prikazuju brojni dugo iščekivani filmovi, no nijedan nije izazvao toliko uzbuđenja kao novi film Luce Guadagnina, 'After the Hunt', s Julijom Roberts u jednoj od glavnih uloga
Uz Roberts u novom filmu talijanskog redatelja glumi Andrew Garfield, Ayo Edebiri i Chloe Sevigny, čime je okupljena prava zvjezdana glumačka ekipa.
Roberts u kreacijama brenda Versace
Tijekom jutarnjeg predstavljanja filma, Roberts je ukrala pozornost u ležernom izdanju.
Radi se o prvom dizajnu Daria Vitalea za talijanski Versace, nakon što je u ožujku preuzeo funkciju kreativnog direktora. Donatella Versace, koja je prethodno dugo bila na čelu dizajna, povukla se, čime je zatvoreno jedno razdoblje a otvoreno novo u povijesti modne kuće.
Roberts je nosila minimalistički, ali elegantan dnevni outfit nadahnut devedesetima: plavi vuneni sako preko prugaste košulje i traperica ravnog kroja. Izgled je bio bezvremenski i jednostavan, daleko od ekstravagancije po kojoj je Versace poznat.
Sofisticirana haljina za crveni tepih
Za glamuroznu večernju premijeru, Roberts je odjenula drugu Versace kreaciju Daria Vitalea – dugačku haljinu od tamnoplave Crepe de Chine tkanine s ručno izvezenim damier uzorkom na crnoj svili. Ova sofisticirana haljina nastajala je više od 300 sati, što svjedoči o iznimnoj pažnji i majstorstvu uloženom u njen dizajn i izradu.
Novi smjer modne kuće Versace
Obje kreacije koje je Julia Roberts nosila bile su znatno suzdržane i minimalističke, što daje naslutiti da Versace ulazi u novu eru mode baziranu na bezvremenskom glamuru, a ne na maksimalizmu s kojim je stekao slavu. Odabir Julije Roberts, jedne od najpoznatijih i najomiljenijih holivudskih zvijezda, za svoju muzu, svakako je izvrstan način za predstavljanje novog modnog poglavlja.