Izvođačka grupa Improv Everywhere u suradnji s muzejom Guggenheim je organizirala svoj uobičajen oblik zabave – postavila je u središtu New Yorka drvena postolja za držanje govora s megafonima i velikim ukrasnim pločama na kojima je pisalo 'Reci nešto lijepo'
Izvođačka grupa Improv Everywhere poznata je po svom osebujnom smislu za humor, pa nije čudno što je u suradnji s muzejom Guggenheim omogućila građanima New Yorka da kažu nešto lijepo.
Postavili su po središtu grada drvena postolja za držanje govora s vrlo vidljivim zlatnim ukrasnim pločama na kojima je pisalo 'Reci nešto lijepo' i na njih stavili megafone.
'U sklopu zadnjeg projekta izgradili smo drvena postolja za držanje govora s držačima za megafon i ukrasnim pločama na kojima je pisalo 'Reci nešto lijepo'. Postavili smo postolja po New Yorku i zatim ih samo snimali. Željeli smo vidjeti hoće li Njujorčani iskoristiti priliku i glasno 'reći nešto lijepo'. Ovaj projekt smo napravili u sklopu izložbe koja je trenutno u muzeju Guggenheim', rekao je predstavnik grupe Improv Everywhere
Zabavni projekt u svrhu promicanja izložbe u muzeju Guggenheim ostvario je potpuni uspjeh, a jesu li ljudi iskoristili priliku da glasno kažu nešto lijepo, možete pogledati sami.