Masafumi Nagasaki proveo je zadnjih 20 godina na osamljenom otočiću Sotobanari. Tamo se preselio jer je želio pobjeći od svega
Mali otok Sotobanari dom je 76-godišnjem Masafumiju Nagasakiju već 20 godina. Ovaj Japanac povukao se na otočić jer je htio pobjeći od svega.
Ubrzo nakon što je stigao na otok počeo je uživati u samoći i odustao od nošenja odjeće osim kad bi brodovi prolazili. No, sad se više ne odijeva ni za prolaznike.
Masafumi Nagasaki se na kopno vraća samo par puta mjesečno zbog hrane i vode.