POTPUNO SLOBODAN

Japanac proveo 20 godina gol na pustom otoku

18.04.2012 u 12:00

Bionic
Reading

Masafumi Nagasaki proveo je zadnjih 20 godina na osamljenom otočiću Sotobanari. Tamo se preselio jer je želio pobjeći od svega

Mali otok Sotobanari dom je 76-godišnjem Masafumiju Nagasakiju već 20 godina. Ovaj Japanac povukao se na otočić jer je htio pobjeći od svega.

Ubrzo nakon što je stigao na otok počeo je uživati u samoći i odustao od nošenja odjeće osim kad bi brodovi prolazili. No, sad se više ne odijeva ni za prolaznike.

Masafumi Nagasaki se na kopno vraća samo par puta mjesečno zbog hrane i vode.