Dok su najvažniji Dinamovi zaposlenici, naravno, riječ je o igračima, boravili u Portugalu te slali slikice s plaža, ostatak Dinamove 'obitelji' uživao je u bjelini stadiona
Baš kao i cijela Hrvatska, Dinamov je stadion zatrpan snijegom, a čemu svjedoče i fotografije objavljene na Facebook stranici kluba. Dio terena s umjetnom travom već je očišćen, a u akciji su sudjelovali i traktori. No, kako su se na istoj stranici oglasili i neki djelatnici zagrebačkog kluba, za subotu je najavljena i njihova radna akcija.
Doduše, u to je teško povjerovati jer za subotu i nedjelju najavljene su nove oborine, pa ipak sumnjamo da će raditi Sizifov posao, to jest čistiti, a da im snijeg pada. Osim ako nemaju team-building.
Međutim, žurbe za čišćenjem nema, prva je momčad ionako od ponedjeljka na pripremama u Istri, a početak prvenstva prolongiran je za dva tjedna, do kada bi čišćenju snijega mogla doprinaijeti i vremenska prognoza.