SLAVLJE U MOSTARU

Zrinjski prvak BiH, ispali Posušje i Orašje

23.05.2009 u 20:10

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Mostarski Zrinjski osvojio je u subotu drugi naslov nogometnog prvaka Bosne i Hercegovine. U posljednjem susretu, koji nije utjecao na konačni poredak, slavili su protiv Leotara s 1:0

Zrinjski je u trideset prvenstvenih kola osvojio pet bodova više od drugoplasirane Slavije, na kraju je završio sa 57 bodova koje je prikupio u osamnaest prvenstvenih pobjeda, uz po tri remija i poraza. Zrinjski će zastupati BiH u prednatjecanjima Lige prvaka, dok u kvalifikacije za Ligu UEFA idu Slavija, Sloboda i Sarajevo.

U posljednjem kolu Premier lige danas je riješena i posljednja dvojba, Modriča i Velež očekivano su odigrali susret bez pobjednika, 3:3, čime su i jedni i drugi osigurali ostanak u ligi. U drugu ligu ispadaju momčadi Posušja i Orašja.