Odlična utakmica na Rujevici! U prvom poluvremenu obje momčadi su stvorile prilike ali Rijeka je bila konkretnija i to su okrunili golom Selahija u 45. minuti. U nastavku domaćin je zabio dva brza gola preko Ampema (54') i Bande (59'). Varaždin je preko Jelenića u 88. minuti zabio počasni gol za konačnih 3:1. Jakirovićeva momčad s ovom pobjedom je preuzela 4. mjesto u SuperSport HNL-u

RIJEKA: Labrović - Veiga, Galešić, Dilaver, Goda - Selahi, Hodža - Ampem, Janković, Marin - Obregon

VARAŽDIN: Zelenika - Stanić, Ba, Jelenić, Urata - Banovec, Puclin, Pilj - Šego, Teklić, Drožđek

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +17
Rijeka - Varaždin, 25. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovacic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 88’

GOOOOL!! Varaždin je smanjio prednost Rijeke! Nakon ubačaja Jelenić se najbolje snašao u šesnaestercu i zabio je za 3:1

• 82’

Posljednja promjena kod Rijeke, Liber je zamijenio Marina

• 77’

Goda je dobio žuti karton

• 64’

Kako ovo nije gol! Nakon kornera je bila gužva u petercu Rijeke, igrači Varaždina su probali ugurati loptu u mrežu, ali obrana je teškom mukom očistila opasnost

• 61’

Nova zamjena kod Varaždina, Elezi je ušao umjesto Pilja

• 59’

GOOOOL!! Rijeka je zabila i treći pogodak! Izveo je slobodan udarac s ruba šesnaesterca, lopta je sve prevarila i ušla u mrežu za 3:0

• 58’

Droždek je zaradio žuti karton

• 57’

Banda zamijenio Hodžu

• 53’

GOOOOL!! Rijeka je povećala prednost protiv Varaždina! Obregon je ukrao loptu, sjurio se u šesnaesterac i našao je Ampema u šesnaestercu, koji je pospremio loptu u mrežu za 2:0