NISU IZDRŽALI

Zagreb poražen nakon velike drame u Ukrajini!

26.09.2013 u 19:59

Rukometaši Zagreb CO-a u 2. kolu Lige prvaka upisali su poraz na gostovanju kod Motor Zaporožja, rezultatom 31:30

Završili su hrvatski prvaci prvo poluvrijeme u minusu od tri pogotka (18-15), ali su nastavak otvorili serijom 4-0, vrativši prednost na svoju stranu. Do kraja utakmice su se momčadi izmjenjivale u vodstvu, a pritom nijedna nije imala više od dva pogotka prednosti. U posljednjoj je minuti, pri vodstvu domaćih 31-30, Zagreb imao napad za izjednačenje, ali pogriješio je Stipe Mandalinić i oba su boda ostala u Ukrajini.

Najefikasniji u sastavu Motora, koji kao domaćin svoje utakmice igra u Harkivu, bio je Sergij Burka s osam pogodaka. Za Zagreb su po pet golova postigli Mandalinić, Luka Šebetić, Marino Marić i Josip Valčić.

Podsjećamo, u prvom je kolu momčad Borisa Dvoršeka kod kuće pobijedila Celje PL s 24-21.