Varaždin je od početka preuzeo inicijativu i svoju dobru igru okrunili prekrasnim golom Postonjskog u 29. minuti. U nastavku Dabro je u 59. minuti zabio za konačnih 2:0

RUDEŠ: Marković - Karačić, Mrčela, Camara, Krušlin - Kuzmanić - Topić, Latković, Mašala - Korač, Doležal

VARAŽDIN: Zelenika - Škaričić, Nekić, Ba, Vukčević - Marina, Postonjski, Mistrafović - Mitrovski, Dabro, Drožđek

31. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Varaždin 0:2 (Dabro, 59') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
31. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Varaždin 0:1 (Postonjski, 29') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +20
Rudeš - Varaždin, SuperSport HNL (22.4.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 90’

Kraj utakmice

• 80’

Varaždin kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju

• 68’

Škaričić je dobio žuti karton

• 67’

Karačić je solildno pucao iz slobodnog udarca i lopta je otišla malo pored gola!

• 59’

GOOOOOL!! Varaždin je povećao prednost! Dabre je ispratio dobro dodavanje, sjurio se u šesnaesterac i hladnokrvno je pospremio loptu u mrežu za 2:0!

• 53’

Prijeti Rudeš! Nakon dobre akcije Topić je pucao iz obećavajuće pozicije, ali nije bio precizan

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 32’

Ovo je mogao biti drugi gol za Varaždin! Dabro je ispratio dugu loptu i sjurio se prema golu, ali pogodio je vanjski dio mreže

• 29’

GOOOOL!! Varaždin je slomio otpor Rudeša! Postonjski je pucao iz slobodnog udarca s nekih 20-tak metara i zabio je spektakularan pogodak za 1:0!

• 27’

Dorždek je još jednom silovito pucao s distance, ali Marković je sjajnom obranom spasio Rudeš