Rudeš je poveo golom Ćorića iz penala u 26. minuti, ali Gorica je brzo izjednačila preko Matavža u 39. minuti. U drugom poluvremenu gosti su pritiskali, ali nisu uspjeli realizirati svoje prilike i domaćini su to kaznili u 94. minuti pogotkom Mašale za prvu pobjedu ove sezone

RUDEŠ: Marković - Šehić, Mrčela, Aboubacar, Karačić - Vukmanović, Pasariček - Latković, Ćorić, Špeljak - Doležal

GORICA: Banić - Matković, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Pršir, Mrzljak - Mitrović, Lazarov, Rukavina - Matavž

25. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Gorica 2:1 (Mašala, 93') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
25. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Gorica 1:1 (Matavž, 39') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
25. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Gorica 1:0 (Ćorić, 26') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +23
Gorica - Rudeš, SuperSport HNL, 4.3.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Josip Regovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Rudeš je poveo u sudačkoj nadoknadi! Mašala je ispratio ubačaj i spretno je pogodio za 2:1!

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 84’

Gorica pokazuje inicijativu i traži gol za pobjedu, ali Rudeš se organizirano brani

• 78’

Soldo je dobio žuti karton

• 76’

Gorica radi dvostruku zamjenu, Jurić i Soldo su ušli umjesto Mitrovića i Mrzljaka

• 70’

Nova promjena kod Rudeša, Petković je ušao umjesto Špeljaka

• 69’

Nova šansa za Goricu! Štiglec je naletio na odbijenu loptu u šesnaestercu i pucao je malo pored gola