• Objavljeno 04.11.2011 u 09:58
Bill< Sharp

Bill< Sharp

Izvor: Screenshot / Autor: youtube.com

Middlesbrough je na gostovanju kod Doncastera slavio 3:1, a jedini pogodak za domaćina djelo je Billyja Sharpa koji je zatresao mrežu samo dva dana nakon smrti sinčića

Engleskom napadaču je dva dana nakon rođenja umro sin. Užasna tragedija je zavila u crno Sharpovu obitelj, ali je on svejedno odlučio zaigrati protiv Middlesbrougha. Naime, želio je zabiti gol za sina.

Prije utakmice održana je minuta šutnje, a u 14. minuti Billy je neobranjivo volejem pogodio za vodstvo. Podigao je majicu na kojoj je pisalo 'That's for you son' (Ovo je za tebe sine).

Sudac utakmice je isto pokazao da je razuman čovjek, jer se nije strogo držao pravila pa Sharpu nije pokazao žuti karton zbog pokazivanja poruke.