Luda utakmica se odigrala u Španjolskoj. Villarreal je odigrao odlično prvo poluvrijeme, Dia i Coquelin su doveli domaćine u vodstvo. Ali u nastavku je Liverpool digao ritam i to su kapitalizirali golovima Fabinha, Diaza i Manea. Rulli je napravio par krucijalnih pogrešaka i Redsi su na kraju velikim preokretom došli do nove pobjede i finale Lige prvaka.

VILLARREAL: Rulli - Foyth, Albiol, Torres, Estupinan - Lo Celso, Parejo, Capoue, Coquelin; Moreno, Dia

LIVERPOOL: Alisson - A. Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson - Keita, Fabinho, Thiago - Salah, Mane, Diaz

• +28
Villarreal - Liverpool (uzvratna utakmica polufinala Lige prvaka) Izvor: EPA / Autor: DOMENECH CASTELLO
  • 90’

Kraj utakmice

• 86’

Capoue je zaradio drugi žuti odnosno crveni karton

• 79’

Trostruka zamjena kod Villarreala, Trigueros, Aurier i Alcacer su ušli umjesto Estupinana, Albiola i Die

• 76’

GOOOOOOL!!! Još jedan pogodak Liverpoola, nakon još jedne greške Rullija Mane je izašao sam pred prazan gol i zabio treći gol za Redse

• 68’

GOOOOL!! Arnold je prekrasno našao Diaza u šesnaestercu, koji je bio najviši u skoku i Liverpool je izjednačio!

• 66’

Još jedna dobra prilika za Liverpool, Diaz je pucao iz šesnaesterca i lotpa je otišla malo pored gola

• 62’

GOOOOOL!! Fabinho je pucao iz solidne pozicije u šesnaestercu i nakon velike greške Rullija zabio je bitan gol za Liverpool