PODBAČAJ

[VIDEO] Treneru Rijeke Goranu Tomiću poraz od Hajduka teško je pao: Izuzetno mi je krivo...

08.05.2022 u 21:38

Hajduk je u 34. kolu HT Prve lige slavio 3:0 na Rujevici i ostao u utrci za naslov prvak

Rijeka je pala već u prvom poluvremenu kada su Splićani zabili sva tri gola. Marko Livaja zabio je u 13. minuti iz penala te u 37. minuti da bi točku na i stavio Dino Mikanović u 41. minuti.

Trener Rijeke Goran Tomić nakon utakmice je priznao:

'Izuzetno mi je krivo, apsolutno smo podbacili. I kad smo pokušali pritisnuti visoko, bile su previsoke linije. Imali smo neke prilike, ali nismo bili na nivou, rekao je Tomić i dodao

'Hajduk je bio puno bolji u tom prvom poluvremenu nakon čega su mirno su priveli utakmicu kraju. U drugom smo se poluvremenu presložili, što zbog ozljeda, što zbog sustava i dobro krenuli, ali je Drmićev crveni karton odveo utakmice u jednom smjeru' zaključio je Tomić.

Rijeka će priliku za popravni imati Hajduk 26. svibnja kada će se na Poljudu odigrati finalna utakmca SuperSpor Hrvatskog kupa između ova dva kluba.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.