ZAVARENI VAR

[VIDEO] Sporna situacija u sudačkoj nadoknadi razljutila Hajdukovce: Je li Cipetić igrao rukom u šesnaestercu? Evo što kaže Subašić

11.12.2021 u 21:29

Zbog čega nije pregledana snimka situacije iz same završnice susreta Lokomotiva - Hajduk (3:3) i ustanovljeno je li Cipetić igrao rukom pitanje je koje se najviše postavlja nakon ove lude utakmice

Dva puta su gubili (0:1 i 1:2), zabili su sami sebi dva gola, imali su više od igre i na kraju se u Split vraćaju samo s bodom.

Priči bi tu za Hajduk bio kraj da iza utakmice u Kranjčevićevoj, u kojoj su u 19. kolu HT Prve lige Lokomotiva i Hajduk odigrali 3:3, nisu ostali repovi.

Naime, u sudačkoj nadoknadi igrač Hajduka Stipe Biuk je u protivničkom šesnaestercu imao duel s Branimirom Cipetićem. Hajdukovci tvrde da je Cipetić ispred Biuka loptu odnio rukom. Okružili su suca Tihomira Bajin koji je nakon kratkih konzultacija s VAR sobom pokazao da se igra nastavi.

Spornog trenutka dotaknuo se i Danijel Subašić koji je u drugom poluvremenu zamijenio Lovru Kalinića na golu Hajduka.

'Bili smo dobri u napadu, stvarali smo šanse, zabili tri gola, a i Santini je obranio nekoliko puta. Žao nam je, sve su nam lađe potonule jer smo imali 3:2. Na kraju smo imali spornu situaciju oko penala. To neka drugi komentiraju, neću ja. Htjeli smo pobijediti danas, ali to je nogomet', rekao je Subašić

• +17
HT Prva liga, 19. kolo: Lokomotiva - Hajduk, 11.12.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL

Podsjetimo, u ludoj utakmici Lokomotiva je povela autogolom Eleza u 11. minuti. Livaja je izjednačio u 33. krasnim. Marić je u 63. vratio domaćine u vodstvo, a onda je u i Jan Mlakar golovima u 77. i 81. minuti doveo Splićane na korak od pobjede (2:3). Katićev autogol u 86. za 3:3 i sporna situacija u Lokomotivinom šesnaestercu potpuno su dotukli Bile.

Pogledajte spornu situaciju i samo prosudite je li Cipetić igrao rukom ili nije i imaju li jesu li Bili u pravu.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport