TRAGIČAR

[VIDEO/FOTO] Pogledajte kako je Hajdukovo pojačanje iz Glasgowa zabilo autogol koji je u očaj bacio navijače Bilih. Kao da onaj Elezov nije bio dovoljan...

11.12.2021 u 18:40

Bili su gubili 0:1 i 1:2 i uz dominaciju i lijepu igru stigli do vodstva 3:2, no sreća nikako danas nije bila njihov saveznik

Unatoč činjenici da je dva puta gubio i pri tome pomogao Lokomotivi s autogolom Josipa Eleza Hajduk je u Kranjčevićevoj u 19. kolu HT Prve lige imao tri boda na pladnju

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel

S dva gola u četiri minute (77. i 81. minuta) Jan Mlakar Bile je doveo do vodstva 3:2 koje su uspjeli održati svega 5 minuta.

Tada se u tragičara utakmice promovirao Nikola Katić, ovosezonsko pojačanje Hajduka pristiglo na Poljud na posudbu iz redova škotskog prvaka Glasgow Rangersa.

Na ubačaj s desne strane nesretni Ljubušak je pokušao izbiti loptu ispred Tucija, ali je od njegove potkoljenice lopta otišla preko Subašića i završila u mreži.

• +17
HT Prva liga, 19. kolo: Lokomotiva - Hajduk, 11.12.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL

Golman Bilih, koji je u drugom poluvremenu zamijenio Lovru Kalinića, odmah je priskočio utješiti očajnog suigrača, a koliko je drugi autogol pogodio nemoćnog trenera Splićana Valdasa Dambrauskasa najbolje se može isčitati s izraza njegovog lica.