'Studio HNL'
[VIDEO] Samir Toplak bez pardona o razlozima kiksa Dinama, a dotakao se i Gorice koju je vodio: Sportska politika se vodila iz krčme, ali…

Izvor: Screenshot/tportal / Autor: Croatel/MAXSport
Nakon zimske stanke i Svjetkog prvenstva u Katru nastavlja se SuperSport HNL. No, nakon odigranog 18. kola u emisiji 'Studio HNL' – kojoj je voditelj Saša Marić – sudački ekspert Draženko Kovačić najviše je govorio o promjenama u suđenju s naglaskom na sudački seminar.
'Moram napomenuti da je Komisija odmah nakon završetka polusezone sazvala sastanak, seminar gdje su analizirane sve situacije koje su izazvale polemiku u prošloj polusezoni. Osam dana prije nastavka bio je četverodnevni seminar u Medulinu gdje su provedeni testovi fizičkog stanja sudaca, određene smjernice... Organiziran je i sastanak s medijima gdje su bili predstavnici svih klubova', kazao je između ostalog u emisiji član Sudačke komisije HNS-a Draženko Kovačić.
-
Video
TPORTAL VAM DONOSI
Pogledajte posebnu emisiju Studio HNL posvećenu 18. kolu SuperSport HNL-a, zimskim uvjetima za igru i prijelaznom roku
-
30 Video
NAKON ŠIBENIKA
[VIDEO/FOTO] Trener Hajduka Ivan Leko: Mene je to iznenadilo, ali kada patiš, brže rasteš
-
30 Video
SAMO NA TPORTALU
SuperSport Hrvatska nogometna liga, 18. kolo, Hajduk - Šibenik 2:1, 22.1.2023., video sažetak
Pojasnio je o čemu je točno riječ s naglaskom kako su se odazvali svi klubovi:
'Unatrag nekoliko godina takav seminar bio je zamišljen, no do ove godine se nikada nisu svi odazvali. To je pohvalno, mislim da je bio kvalitetan sastanak gdje su zauzeti jasni stavovi za nastavak prvenstva.'
U video prologu možete pogledati cijelu emisiju te stručni komentar gostiju. Samir Toplak i Rajko Magić detaljno su komentirali sve utakmice 18. kola SuperSport HNL-a s naglaskom na neke VAR odluke koje su u prvi tren bile zbunjujuće.
'Kad prvi na tablici odigra sa zadnjim to je kiks i veliko iznenađenje! Ti događaji oko Dinama koji nisu toliko utjecali na ekipu. Igrači se ne zamaraju što se događa na katu ako je plaća redovna. I tu je kraj priče, njih nije briga. Dinamo je bio dominantan, bio je bolji, realizacija nije bila na nivou iako nije stvorio neke pretjerane šanse.
Trener Sopić mora pronaći neke igrače koji će eksplodirati, koji će odigrati sezonu karijere. Fućak, Mitrović, Ndockyt... Svu nula golova, nitko nije zabio ni gola u HNL-u. Vidjet ćemo hoće li Tim Matavž biti taj, ali on je u 185 minuta ove sezone zabio jedan gol, a ima 34 godine. Kad sam odlazio rekao sam predsjedniku Črnku: 'Gospodine predsjedniče morate brzo dovesti sportskog direktora, sportska politika se vodila iz krčme. On je to doveo i iskreno se nadam da će to biti to. Sportska politika je bila promašena što dokazuju svi dolasci i odlasci', kazao je između ostalog Toplak koji je bio trener Gorice i njegove riječi imaju težinu.
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport/tportal


NOTHING Phone 1 5G DS
Uštedi 45€6.55", 8GB, 128GB, Android 12.
KUPI SADA

iPad
Uštedi do 12%Idealni za kreativce i svakodnevnu uporabu!
KUPI SADA

ORINK tinte
Zamjenska tintaKvaliteta i jednostavnost printanja!
KUPI SADA

VERBATIM SSD
Besplatna dostava128GB, Vi550 S3, SATA 3, 2.5", 560/430 MB/s
KUPI SADA

OCLEAN Air2T četkica za zube
Besplatna dostavaZvučna četkica djeluje na temelju zvučnih vibracija koje dovode do blagog, ali učinkovitog kretanja i cirkulacije
KUPI SADA

DYSON pročišćivač zraka
12 rata beskamatnoDyson Pure Hot & Cool Formaldahyde, pročišćava, grije i hladi.
KUPI SADA