ususret derbiju

[VIDEO] Prvijenac u dresu Hajduka toliko je ohrabrio ovog 18-godišnjaka da vjeruje i u uspjeh protiv Dinama

02.05.2021 u 09:00

Nogometaši Hajduka u odličnom Jadranskom derbiju, igranom u subotu na Poljudu, pobijedili su Rijeku 3:2. Prvijenac u seniorskoj momčadi upisao je 18-godišnji Stipe Biuk

Mladi Stipe Biuk jedan je od junaka Hajdukove pobjede u Jadranskom derbiju na Poljudu. Slavili su Bijeli i treći put za redom protiv Rijeke, ovaj put rezultatom 3:2, a upravo je Biuk načeo mrežu gostiju sjajnim pogotkom u 14. minuti utakmice nakon asistencije Marka Livaje.

Bio je to Biukov prvijenac nakon šest odigranih utakmica za seniorsku momčad.

'Presretan sam što sam postigao svoj prvi pogodak. Mislim da smo odigrali odličnu utakmicu, pogotovo prvo poluvrijeme. Bili smo kompaktni i sačuvali tri boda. Drago mi je i zbog Marina (op.a. Ljubičić) što je asistirao i zbog cijele ekipe što je odigrala dobro. Spremamo se za idući derbi s Dinamom (op.a. srijeda, 5. svibnja, 18 sati). Ako budemo odigrali na ovoj razini, mislim da možemo odlično odraditi', izjavio je 18-godišnji Biuk nakon utakmice.

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +14
Hajduk - Rijeka (32. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec / CROPIX
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport