ht prva liga

[VIDEO]: Pogledajte kako je Dinamo uoči gostovanja kod Manchester Cityja s četiri gola 'počastio' Sammira i njegove 'lokose'

27.09.2019 u 20:15

U prvoj utakmici 10. kola Hrvatski Telekom Prve HNL Dinamo je kao gost u Kranjčevićevoj uvjerljivo nadigrao Lokomotivu 4:0

Bila je ovo od samog početka 'jednosmjerna' utakmica. Trener Dinama Nenad Bjelica protiv 'lokosa' je izveo trenutno najjači raspoloživi sastav, bez obzira na to što 'modre' već u utorak čeka utakmica 2. kola Lige prvaka i gostovanje kod Manchester Cityja.

No, poraz od Varaždina u prošlom kolu bio je neoprostivi kiks za 'modre' i Bjelica nije želio riskirati.

Tako je Dinamo vrlo brzo stekao prednost, Petković je u 10. minuti uspio dostići jedno dubinsko proigravanje tik pred gol-aut linijom i zatim poslati povratnu loptu na 10 metara gdje se najbolje snašao Kadzior i doveo svoju momčad u vodstvo.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

S tim se rezultatom otišlo na odmor, a onda je u nastavku Dinamo 'lokosima' priredio pravi pravcati uragan. Trebalo je 'modrima' par minuta u drugom poluvremenu da uspostave terensku nadmoć, a onda su u samo 60 sekundi dotukli Lokomotivu.

U 58. minuti kapetan Dinama Ademi je osvojio loptu na sredini igrališta i uposlio Olma koji je potom solo-akcijom stigao do prostora za precizan udarac sa 16 metara za 2:0.

Samo 60 sekundi kasnije, u 59. minuti bilo je 3:0. Sada je Moro oduzeo loptu na sredini, uslijedila je kombinacija s Olmom i Kadziorom koju je golom s dva metra okrunio Oršić.

Konačnih 4:0 postavio je Gavranović u 74. minuti utakmice.

Strijelci: 0:1 Kadzior (10), 0:2 Olmo (58), 0:3 Oršić (59), 0:4 Gavranović (74).