Top 5 HT Prve lige

[VIDEO] Pogledajte još jednom majstorije i preokret s lude utakmice Gorice i Dinama, gol Obregona kojim je srušio Rijeku i predivnu akciju Osijeka

  • Autor: S.K.
  • Zadnja izmjena 25.01.2021 08:43
  • Objavljeno 25.01.2021 u 08:35
tportal

Izvor: Pixsell / Autor: Marin Tironi/PIXSELL

Izdvojili smo najbolje golove 17. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Neke od golova zaista se isplati pogledati po nekoliko puta...

Odigrano je i 17. kolo nove, koronavirusom isprekidane, sezone Hrvatski Telekom Prve lige i ono je napokon bilo kompletno. Osijek je u nastavku prvenstva sigurno svladao Lokomotivu koju je po prvi puta vodio Jerko Leko i s 0:3 slavio u Zagrebu. Hajduk je pak s novim trenerom Paolom Tramezzanijem krenuo dobro pobjedom nad Šibenikom od 0:1.

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Iznenađenje kola je priredio Varaždin koji je s 2:1 pobijedio Rijeku, a utakmica s najviše golova bio je dvoboj Gorice i Dinama koji je završio s 3:4 u korist prvaka Hrvatske. Istra je u zadnjoj utakmici preokrenula protiv Slaven Belupa zahvaljujući dva penala i slavila 2:1 te tako preskočila Lokomotivu na ljestvici. Tablica je i dalje nepotpuna jer se zbog pandemije i europskih utakmica nekih klubova nisu odigrale sve utakmice.

Dinamo je prvi s 36 bodova iz 16 odigranih utakmica, a slijedi Osijek sa jednako bodova, ali i utakmicom više. Gorica je na visokom trećem mjestu nakon što je u 16 odigranih utakmica osvojila 30 bodova, a četvrta je Rijeka koja je skupila tek 13 utakmica i osvojila 23 boda.

Prvih pet zatvara Hajduk s 20 bodova iz 15 susreta. Šesti je Slaven Belupo koji je u 16 utakmica osvojio 17 bodova, Varaždin ima 15 bodova iz 17 utakmica, a Šibenik dvije utakmice manje i 13 bodova. Predzadnja je Istra 1961 sa 13 bodova iz 14 utakmica, a zadnja Lokomotiva s 12 osvojenih bodova iz 15 utakmica.

Za vas smo i ovoga puta izdvojili najbolje golove 17. kola HT Prve lige, a možete ih pogledati u videu ispod teksta.

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Ako već niste, sada je pravo vrijeme da odaberete MAXtv zbog vrhunske slike u HD kvaliteti. Ponudu potražite na hrvatskitelekom.hr.

Hrvatska 1. liga
LokomotivaOsijek0:3
ŠibenikHajduk0:1
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Osijek17113336
2.Dinamo Zagreb15103233
3.Gorica1593330
4.Rijeka1272323
5.Hajduk1562720
6.Slaven Belupo1545617
7.Šibenik15411013
8.Lokomotiva1526712
9.Varaždin16331012
10.Istra 19611324710
Sljedeće utakmice
23.1.VaraždinRijeka
23.1.GoricaDinamo Zagreb
24.1.Istra 1961Slaven Belupo
26.1.LokomotivaŠibenik
27.1.Istra 1961Rijeka

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!