UHVAĆENI KAMEROM

[VIDEO] Na poluvremenu sukob suigrača iz Tottenhama, a evo što se dogodilo nakon što je sudac svirao kraj utakmice

07.07.2020 u 08:29

Nogometaši Tottenhama slavili su u utakmici 33. kola engleskog prvenstva kod kuće protiv Evertona s minimalnih 1:0, a utakmicu je obilježio i incident među igračima domaće momčadi

Pobjedu je sastavu Josea Mourinha donio autogol Michaela Keanea u 23. minuti nakon udarca Lo Celsa, ali prva tema teško izborene pobjede je gubitak kontrole dva igrača 'pijetlova' koji su se sukobili na travnjaku nakon što je sudac poslao igrače na odmor.

Vratar Hugo Lloris zaletio se prema ofenzicu Son Heung-minu i nešto mu počeo žestoko dobacivati, a usput ga je i gurao. Koreanac mu se želio suprotstaviti, ali u tome trenutku su se umiješali suigrači te ih razdvojili. Cijeli incident pogledajte OVDJE.

Son Heung-min se za nekoliko sekundi mirno uputio u svlačionicu, ali francuski čuvar mreže je i dalje nešto vikao te su ga još neko vrijeme smirivali momčadski kolege.

'Nema nikakvih problema. To pripada svlačionici', kratak je na tu temu bio Lloris nakon što su ga novinari upitali za incident.

A da je sve izglađeno dovoljno govori srdačan zagrljaj Llorisa i Sona na kraju utakmice.